Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Velké odhalení je tady! Po rozvázaní spolupráce s bývalou sekcí CS:GO, přišla doba neaktivity v rámci sociálních sítí, ale uvnitř organizace se vyjednávalo o nových možnostech. Novou sekcí Eclot Gaming se stává pětice, která ještě do nedávná působila pod názvem Team Garmez. Dnešním dnem již tento tým přestupuje k nám. Díky přestupu přichází i nový generální partner této sekce GARMEZ, jedná se o velkoobchod se zeleninou primárně s česnekem v České republice. Tento krok posune jak nás tak i samotný tým dopředu.

Samotnou pětici hráčů není třeba nijak více představovat. Jedná se o hráče už z dob Counter-Strike 1.6. Kapitánem sekce je Václav „rpg“ Vlach, který v minulosti patřil mezi přední hráče České republiky. Pro tohoto hráče po velké odmlce od her je to návrat k lásce. Další z pětice je neméně známý Peter „uno“ Lipowski. Trojnásobný mistr České republiky ve hře CS:GO. Nová herní kapitola se začíná psát také pro Karla „fredi“ Královce. Předposlední článek týmu tvoří Dominik „Nio“ Maxián, hájící v minulosti barvy Majestic Lions společně s Fredim a Unem. Poslední tváří týmů se stává mistr ČR z roku 2013 Marek „Rusel“ Račko.

Co se týče vize do budoucna. Sestava se bude snažit konkurovat Alza.eXtatus na pozici nejlepšího tuzemského týmu. Sám kapitán prozradil, že se hráči nechtějí orientovat pouze na lokální akce, ale mají také sen se prosadit hlavně v Evropě.