Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Naše zkušenost s hrou PUBG začala koncem roku 2018, kdy jsme se rozhodli angažovat tým okolo Miloslav „pixel1k“ Feik, po ukončení spolupráce s tímto týmem se nám v té době nějak nezamlouvalo pokračovat s PUBG týmem, a tak jsme se rozhodli, že si od tohoto titulu dáme minimálně pro sezónu 2019 pauzu.

Pár měsíců uteklo a my jsme právě teď připraveni dát PUBGéčku u nás druhou šanci! Počkali jsme si, jak se bude PUBG esport scéna u nás a ve světě vyvíjet a dospěli jsme k názoru, že to za ten další pokus stojí. To tedy znamená jediné – ECLOT bude mít další novou sekci. Mimochodem, komu to ještě nedošlo, ano, bude to PUBG sekce. Pro přestup pod naše křídla se rozhodla čtveřice doposud působící pod názvem FULL YOLO MODE.

K novému angažmá v našich barvách se vyjádřil také kapitán týmu Jozef „dodiiikkk“ Barcal:
Nyní nastává chvíle, kdy každý jednotlivec v naší sestavě zmíněné výše nepochybně projeví své nadprůměrné jak individuální tak teamové kvality, uplatní rozsáhlé zkušenosti z předchozích let a se zázemím právě Eclot Gaming nepochybuji o tom, že naše budoucí výsledky právě pod těmito barvami nejen uspokojí dosavadní fanoušky ECLOTU, ale také přitáhnou pozornost spousty dalších očí nejen na CZ/SK scéně. Děkujeme za příležitost a ve čtvrtek 23.01.2020 od 19:00 se vidíme na 3. DEV1S PLAYzone kvalifikaci, poprvé pod křídly Eclot Gaming.

Do této čtveřice vkládáme velké naděje a přejeme jim hodně štěstí při reprezentaci červeno-bílých barev!