Příběh týmu ECLOT a energetického drinku PADDOCK je dost podobný. Jak náš tým, tak i značka tohoto stále oblíbenějšího energetického nápoje vznikaly před pěti lety. A právě po pěti letech vzniku propojují tyhle dva ambiciózní projekty svoje značky dohromady.

Co je vlastně PADDOCK?
Původní myšlenkou (jak napovídá i název) bylo dodání kvalitního produktu do prostředí automobilových závodů a závodní jezdce. Dva roky trvalo, než se české firmě podařilo vyladit samotnou recepturu PADDOCKU i chuť, tak aby odpovídala vysokým nárokům majitelů. Díky silnému odhodlání tak vznikla chuť, která jak českým výrobcům, ale i testovacím „obětem“ přišla dokonalá. PADDOCK se za dobu své existence stal ideálním energetickým nápojem nejen pro závodní jezdce, ale i pro všechny bojovníky s vysokým nasazením.

Hráčům ECLOTu bude po celý rok lít do žil energii PADDOCK Hráči našeho týmu mají od letošní sezóny jedinečnou možnost ztotožnit se s docela novým energetickým nápojem PADDOCK a této spolupráce si vážíme o to víc, protože naši bojovníci měli několik týdnů tento nápoj možnost testovat a kdo pozorně sledoval naše sociální sítě, nemohl si nevšimnout testování už na posledním mistrovství České republiky v Brně.

„Od této spolupráce očekáváme, že na pomůže ještě k lepším výsledkům a radost nám dělá, že jsme opět mohli spojit jméno s ryze českou značkou, s českým výrobcem. Samotný PADDOCK je pak jeden z nejkvalitnějších energetických nápojů na trhu, a to splňuje i naše kritéria pro navázání spolupráce. Ještě větší radost mi ale dělá fakt, že energy drink prošel pozitivně u samotných hráčů a byli na něj například od CSGO sestavy pozitivní ohlasy,“ uvedl Martin Novotný, majitel ECLOTu.