Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Na nový rok jsme se rozhodli posílit všechny sekce včetně té, ve které jsme dříve dominovali. A tou je Fortnite sekce, kde se doposud po všech odchodech nacházela pouze naše stálice Alex "Starly" Philipi. Hráči jako Ind1vidual, Thrasnicka ukončili svoji kariéru, Stroke musel přerušit své působení v našem týmu kvůli škole. Do nového roku jdeme ve složení posil velkých jmen a zkušených hráčů. Začneme tím, kdo je vybral, a to není nikdo jiný než mazák Daniel "Seaser" Siruček. Velmi zkušený vůdce, který povede jako manažer naší novou sestavu ve složení, které vidíte na obrázku níže.

Sázíme na zkušenost a kvalitu kluků a společně máme ty nejvyšší cíle – opanovat tuzemskou scénu, ale i bojovat na té světové. Na naše nové hráče se můžete těšit už brzy na největší české LAN akci PLAYzone Challenge. „Jméno ECLOT na Fortnite scéně spalo už dost dlouho a je na čase zase všem připomenout kdo byl dřív špička“ prohlásil nový kapitán a manažer týmu v jedné osobě Seaser.