Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Od startu nové sezony uběhlo už pár týdnů, a tak vám přinášíme obsáhlejší rozhovor s kapitánem našeho PUBG týmů, Jozefem „dodiiikkk“ Barcalem.

Čau Pepo, od tvého příchodu do Eclotu už uběhl nějaký ten pátek, jak probíhá příprava týmů na české a zahraniční turnaje?
Ahoj, mimo čtvrteční PLAYzone kvalifikace a finále se s klukama další 4 dny z týdne účasníme pravidelně GLL Premium Squadů a teď nově také lower EU PRO Scrimů, nicméně zde to nevidím na dlouhé trvání z důvodu horší kvality teamů. V brzké době plánujeme Bootcamp.

Nedávno nás opustil spoluhráč "HaziQQ". Týmu to určitě neprospělo dokázali jste se s touto ztrátou vyrovnat?
HaziQQ je nepochybně kvalitním hráčem, jeho rozhodnutí jsme rozhodně nečekali, no naštěstí se tak stalo po odehrání prvního PGS a tak máme aspoň nějaký ten čas na hledání čtvrtého hráče se kterým si sedneme jak lidsky tak i playstylem.

První sběr bodů do MČR tabulky jste začali se zahraničním hráčem "Deathmore". Dokážeš nám říci něco blíže?
Po zveřejnění skutečnosti, že hledáme zkušeného EU IGL do našeho teamu se nám ozvalo několik kvalitních EU hráčů z pohledu dosavadních zkušeností. Mezi ně patří také zmíněný Deathmore. Také ve hře jsme se přesvědčili, že své zkušenosti uplatňuje, no bohužel pouze na průměrné úrovni. Po tryoutech několika dalších EU IGL hráčů jsme se rozhodli zkusit zase zpět sáhnout pro následující sezónu do českých řad. Poslední hráč ještě stále není vybrán, no žádný větší problém nám tím nevzniká. V průběhu kvalifikací, sbírání bodů zřejmě vystřídáme a tím otestujeme některé další hráče a brzy budeme mít finální sestavu pevně danou. Nemám obavy, že bychom měli větší problém s počtem bodů pro kvalifikování na MČR, byť ve třech a půl hráčích. Prozatím.

Poslední dobou se neustále řeší situace okolo koronaviru. Myslíš si že to hodně ovlivní dění na České a světové scéně?
Těžko říci, do týdne může být po všem a nebo se vše rapidně zhoršit. No přikláním se spíše ke kladnější verzi, takže vše se úspěšně vyřeší a vše bude pokračovat jako dříve, snad i lépe.

A poslední otázka, prozraď nám jaké jsou cíle týmu pro sezonu 2020?
Pokud jste někdo sledoval předešlou sezónu na mém streamu, tak určitě víte a znáte naší hru a způsob jakým komunikujeme in-game. Cíle jsou následující: Vypustit kluky z řetězů, říct jim pouze směr a nechat je postřílet vše co se hýbne. Uvidíme co dále PUBG přinese no minimálně 3x krát týdně účast na GLL Premium Finale pro zviditelnění. PLAYzone Challenge společně s MČR nejhůře TOP 3. Účast na všech větších EU turnajích či jiných zahraničních ligách s výsledkem na předních TOP 6 pozicích. Ohledně následujících kol PGS? Nevy*rat v začátečních kolech na "špatný" den a sáhnout si minimálne na poslední kolo online closer kvaldy.

Děkuji ti za rozhovor a přeji hodně úspěchů.
Díky.

Dodiiikkkovi sociální sítě:
Facebook: facebook.com/dodikpubg Twitch: twitch.tv/dodiiikkk