Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Ahoj Honzo, v první řadě mi dovol poblahopřát ti k narozeninám. Mění se u tebe něco, nebo zůstáváš stále tím stejným geniálním Honzou?
Zůstávám stále tím geniálním, jestli jsem jím někdy byl LUL. A nic se celkově nemění kromě toho, že už můžu hrát blizzardí akce.

Dosažením třinácti let už můžeš hrát oficiální Hearthstone turnaje Blizzardu, momentálně jsi kvalifikovaný do Švédska na MastersTour (BlizzconJan se kvalifikoval jako nejmladší hráč v historii), jak se těšíš? Bude to pro tebe po MČR další milník? A myslíš, že máš na to podívat se jednou i na Blizzcon jako hráč?
Na Blizzcon se podívám určitě to mám v plánu za rok see ya there Kappa, a to že můžu hrát oficiální blizzardí akce, to je dobrý.

Poslední dobou se všude zmiňuje korona virus a školy zůstanou ještě dlouho zavřené. Trávíš teď nejspíš všechen čas doma. Studuješ poctivě do školy, nebo naopak využíváš svůj čas hraním her? Jak vlastně tvůj den vypadá?
Vzbudím se tak kolem desáté dám nějaký HSko a potom se jdu učit, zda mám náladu xd.

Podle některých ‘proroků’ Hearthstone umírá, někteří hráči naopak tvrdí, že si hru užívají nejvíce za poslední roky. Jak se ke hře momentálně stavíš ty?
Mně se ta hra líbí, ale některé karty by měly mít menší powerlevel.

Jak si zatím užíváš svoje působení v naší organizaci? Pozoruješ na sobě nějaký progres za tak krátkou dobu?
Snažím se teďka už kvalifikovat na skoro všechny MastersToury a zatím se mi hned ten první povedl, takže to je docela good.

Ty vlastně pocházíš z Hearthstone rodiny, zatímco Jobsad hájí barvy IG, Krajda momentálně vstoupil do organizace Involute. Diskutujete často o kartičkách? Dokázal bys si představit celé trio v jednom týmu?
Určitě bych si to dokázal představit a bylo by to hodně zajímavé. O kartičkách diskutujeme občas, ale není to naší běžnou náplní dne.

Kdo z vás je podle tebe nejlepší hráč v rodině?
Rád bych řekl sebe, ale Jobsad je asi overall nejlepší.

Na MČR jsi ukořistil třetí sdílenou příčku společně s vaším managerem Pandapplem, když se zpětně ohlédneš, myslíš že jsi mohl dojít ještě dál? Vidíš letos svoje šance podobně?
Mohl bych dojít dál, když bych neudělal mini chybičku a potom nedostal doomsayera. Ale s top 4 jsem spokojený, dostat se tak daleko jako Panda je solidní kappa.

A co holky? Zajímáš se?
Díky ne.

Honzo díky moc za rozhovor a přeji ti do letošní sezóny maximum úspěchů.