Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Nejen CS:GO, ale i League of Legends sekce se Vám představí na MČR v počítačových hrách od 10. do 12. listopadu na BVV – brněnském výstavišti!

CS:GO:

• MČR
- Nedávno proběhlé MSR znamenalo takřka jistou účast na MČR, potřeba potvrzení v posledním ONS turnaji přišla bez potíží, tudíž nic nebrání vypustit skvělou zprávu do světa – Brněnské výstaviště, těš se!

• Hitpoint Masters
- Jedna z nejprestižnějších českých online lig, s vyvrcholením v samotném samozvaném městě gamingu je opět tady, my nemůžeme chybět! Pokračování této ligy s číslem 7 začalo a naše sekce se již v úterý představila proti celku Marvo eSports. Tento zápas skončil nerozhodně 1:1. .
- Soutěž to nebude nikterak jednoduchá, konkurence elitní české špičky, včetně eSuby a eXtatusu budí hrůzu, černí koně v podání Teamu Brute a ML se budou chtít ukázat, proto cesta do samotných Svitav nebude jednoduchá, ale všichni věříme, že se podaří na samotný offline event dostat!

League of Legends:

• MČR
- LoL sestavě se nejen podařilo kvalifikovat na samotný vrchol sezony do Brna, kde je budete moci pozorovat, taktéž kluci dokázali vyhrát poslední měsíční finále, kdy předčili celky jako Marvo eSports, Team Brute, a další. Odnáší si tak nejen poslední MČR body, ale i slušné kapesné v hodně 5000 Kč. Gratulujeme!

• Hitpoint Master
- Hitpoint liga v LoL se nachází již ve svém osmém pokračování, o vyhrocené souboje nebude nouze, ale cíl je i v této hře jasné – kvalifikace na Hitpoint FINALs! Podaří se tedy klukům v obou sekcích uspět nejen na MČR, ale poputuje organizace Eclot Gaming taktéž v předvánočním čase do Svitav?!