Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Když se řekne esport, každý si představí profesionální hraní počítačových her, nebo her na konzoli. Že by se ale profesionálně hrálo i na mobilních zařízeních? Opravdu je tomu tak. Do světa esportu vstoupil i gaming na telefonech a s ním i super herní tituly jako Brawl Stars nebo PUBG Mobile.

Jelikož jsme otevřeni novým věcem a PUBG Mobile nás opravdu zaujalo, rozhodli jsme se otevřít novou sekci do které jsme nabrali tým zkušených hráčů, který si v tomto článku představíme.

(Soupiska hráčů)

Zefix, S1lent, AIMMI1N, Savi0r, Skralex a Ayden, toto jsou jména všech našich nových reprezentantů. Kluci začali PUBG Mobile hrát, když titul vyšel ale v této sestavě však spolu působí zatím 3 měsíce, přesto se řadí k TOP Československým týmům. Jednotlivě za uplynulé 2 roky vystřídali hráči týmy jako Hyllos, HYPE nebo XLR8. Dvojice Savi0r a S1lent dokonce reprezentovali Československo na TDM EuroCupu. Za 3 měsíce společného působení se hráči dokázali prosadit a získat ne-malé úspěchy na tuzemské i na evropské scéně. Mezi jejich největší patří TOP3 umístění na HLS Stars Lobby, Purge, EDGE turnajích nebo pozvánka na PMCO Scrimy, které slouží jako příprava na kvalifikace na PMCO, což je momentálně největší PUBG Mobile turnaj.

Kluci mají velké ambice a jsou připraveni do toho dát opravdu všechno: "Chceme sa zlepšiť natoľko, aby sme konkurovali TOP 3 tímom na CZ/SK scéne a zároveň sa poriadne presadiť aj na Európskej scéne!”- - Sav1or, kapitán PUBG Mobile týmu.