S potěšením oznamujeme, že můžeme rozšířit naše partnerství o nového člena a to HERNÍ-KUPONY.CZ. Steam karty, Battle.net kupony, paysafecard a mnoho dalších kuponů za férové ceny čeká jen na Vás. Samozřejmě zde můžete pořídit i naplnění Vaší peněženky do konzolových obchodů od Playstationu nebo Xboxu.

Jaké jsou výhody nákupu na Herních kuponech? Jedná se o oficiálního a legálního prodejce. Objednávku můžete zaplatit třeba mobilem a kód vám dorazí ihned a vždy se můžete obrátit na českou zákaznickou podporu. Například u populární Steam peněženky si můžete vybrat mezi 10€ nebo 25€. Paysafecard je zde možné zakoupit tak jako na terminálech v hodnotách 100, 300, 1000 a 2000 korun. Pokud jste konzolisti pak tu pro Vás jsou připravené i samozřejmě PS Plus předplatné na měsíc, tři měsíce a rok.. V případě, že jste vyznavači Xboxu, Xbox Live Gold zde zakoupíte na 3, 6 a 12 měsíců. V neposlední řadě si zde můžete zakoupit i gametime do WoW na dobu 60 dní.

S touto spoluprací se nám také otevírá spousta možností na soutěže pro Vás, naše fanoušky, které můžete v nejbližší době očekávat. Proto nás bedlivě sledujte na sociálních sítích a nepromarněte svou příležitost.

Veškerou nabídku ke koupi naleznete zde na jejich webu.