Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Cesta k těm nejnabušenějším sestavám nebo hernímu notebooku s obrovským výkonem nemusí nutně znamenat ránu pro váš rozpočet. Se službou RELODIT si můžete užít nekompromisní výkon a maximální detaily i u těch nejnovějších her a vaše peněženka může zůstat relativně klidná.

RELODIT je dlouhodobá půjčovna počítačů a notebooků, která na našem trhu nemá obdoby. Počítač vám půjčí na 12 nebo 24 měsíců a po vypršení smlouvy si jednoduše vyberete novější stroj, aby vám už nikdy neutekla žádná herní novinka.

Stačí navštívit web, vybrat si zařízení a pokud splníte základní podmínky pronájmu, za pár dní vám doma zazvoní kurýr a vy se můžete těšit z nového stroje. Pojištění a servisní úkony jsou zahrnuty v ceně, takže vám každý měsíc odejde z účtu jen jedna pevně daná částka.

My jsme se službu rozhodli vyzkoušet na vlastní kůži, když nám do oka padl Acer Predator Triton 300 . S měsíční splátkou lehce převyšující 1600 korun měsíčně jde o velice zajímavý stroj, splňující všechny naše požadavky.