První polovina Hitpoint Masters je již minulostí a nám se nedařilo zcela úplně tak, jak bychom si představovali. Bohužel po prvních sedmi zápasech jsme se nacházeli ve spodní polovině tabulky se skóre 2-5.

Bylo potřeba udělat nějakou změnu, která by nám přinesla lepší výsledky. Tou změnou byla výměna junglera. Do úvodních dvou zápasů druhé poloviny ligy tedy nejprve naskočil "Xanfii", náš jungler z Academy sekce a do druhé již náš nový jungler "Cptjacoob". Tento tah se ukázal jako krok dobrým směrem, jelikož náš tým si odnesl dvě výhry a vylepšil si skóre na 4-5.

Na vyjádření k první polovině ligy jsme se zeptali manažera naší LoL sekce.

Ahoj, máme za sebou polovinu jarní sezony a aktuálně se se skóre 2-5 nacházíme na děleném šestém místě. Jak zatím hodnotíš Vaše zápasy?

Abych pravdu řekl, zůstáváme trochu za očekáváním. Věřil jsem, že se budem po polovině splitu nacházet na jiných příčkách ale stále není nic ztraceno. Spíš bych řekl že naše hra není žádná katastrofa, jen jsme se vždy dokázali porazit sami po vlastních chybách.

Co je příčinou toho, že se Vám nedaří úplně tak, jak by jste si představovali?

Dle mě nehrajeme až tak špatně jak vypadá skore, ale každou hru jsme si prohráli nějakou stupidní chybou, která nás stále následně hru. Takže máme na čem stále pracovat.

Co bude potřeba změnit do druhé poloviny aby jste se nemuseli strachovat o play off?

Věřím že minimálně individuální kvality tým na playoff máme a věřím že jsme lepším týmem než třeba BRUTE či INAE ale taky že dokážeme porazit tým Vikingů a Dark Tigers.

V čem vidíš Vaše silné a v čem naopak slabé stránky?

Naše nejsilnější stránka je rozhodně to, že máme jednoho z nejlepších midařů v lize a Charca hrající v dobré formě. Trochu jsme pokulhávaly v jungli a hlavně v komunikaci, ale v treninku děláme dobrý progres tak snad se to ukáže i na výsledkové listině.

Jak hodnotíš sílu ostatních týmů v lize?

Řekl bych, že celá liga je poměrně dost vyrovnaná a fakt tady může vyhrát kdokoliv proti komukoliv.

Překvapil tě výsledek nějakých ostatních zápasů, pokud jsi je sledoval?

Upřímně, čekal jsem trochu víc od Sinners a překvapuje mě eSuba, že se drží takhle na špici. Ale co si budem, liga není až tak důležitá a uvidíme v playoff. Jinak spodek tabulky je docel dost vyrovnaný tak uvidíme jak to bude po druhé půlce.