Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Professional esports team

Je za námi další rok na domácí scéně, který byl ve znamení především úspěchů v hře Hearthstone, trápení se s výběrem ideální CS:GO sestavy a oslav 2. výročí naší organizace. Hned na začátku roku nás opustila polo-rozpadlá původní sestava a z Gunrunners jsme se k nám přidala nová parta okolo wEAMA - vicemistři MČR 2016, od které bylo očekáváno hodně. Bohužel hned následující měsíc dochází nejprve k odchodu Relia a postupnému propuštění celé sekce.

Avšak v březnu se začala ukazovat síla naší HS sekce, když si Martim připsal 1. místo na prestižním ROG Alza Battlegrounds. Tentýž hráč pak v dubnu skončil 4. na největším slovenském turnaji Y-Games. A již v květnu si, spolu s nejnovější posilou HS sekce hráčem ItsmeMV, připsal díky Jarní sklizni postup na MČR.

Během toho již řádila v naších barvách další CS:GO sestava (rpg, uno, fredi, nio, rusel), která na Y-Games obsadila až 7.- 8. místo, naopak na ICL v Maďarsku skončila 5. Během dalších měsíců se opět bojovalo se sestavou CS:GO týmu, kterou prošla řada hráčů jako Radoslav „rdo“ Tóth a Dominik „blogg1s“ Janita, který s týmem vydržel až dokonce roku. Naopak prvního zmíněného nahradil v září Lukáš „vergil“ Majerik.

Již v srpnu však měli CS:GO hráči nabitý program, když postoupili do RoG Cool ligy, obsadili 8. místo na PG Way a byli bronzoví na TopGaming Tiger Masters Lan v pražské herně RE-LOAD. Sestava již s vergilem skončila na QD Lan těsně pod bednou, když ve společnosti česko – slovenské smetánky obsadila 4. místo a připsala důležité MČR body.

Ve stejném měsíci jsme dospěli k rozhodnutí o přijetí nové LoL sekce, které si takřka okamžitě připsala postup na ForGames, kde mimo nich bojovali i 3 HS hráči. Skvělý rok v podání HS sekce gradoval v říjnu, kdy si Heki a Johnypass poradili v Podzimní sklizni a postoupili tak na MČR. ItsmeMV ovládl ROG GAME ON HS turnaj a na MSR Y-Games 2017 kraloval ve stejné hře Heki, pro kterého byl titul Mistra Slovenska málo a ovládl i ForGames Tiger Masters! Výborná práce!

CS:GO si mimo zisku 5. místo na MSR a jistoty postupu na MČR připsalo i postup do prestižní HITPOINT Masters! Stejně jako LoL sekce. Následná vrcholná akce s názvem MČR tak měla zastoupení Eclot Gaming ve většině her, když si postup vybojovala každá naše sekce!

Nejúspěšnější byla opět HS sekce, jejíž zástupce martim obsadil 3-4. místo! O pozici hůře skončili hráči LoL a zklamání v podobě smolného 7. – 8. místa bylo ve znamení party okolo una. Poslední nadějí pro CS:GO sekci byla HITPOINT Masters liga, i v té se však nedařilo a bohužel jsme se po vzájemné domluvě museli se skvělými lidmi rozloučit.

Letošní rok tak byl ve znamení strastí se CS:GO hráči, nadějí v podobě LoL a především to byl rok plný radostí s hráči Hearthstone, kteří získávali skvělé úspěchy pro naši organizaci! Chtěli bychom Vám všem poděkovat za podporu, kterou nám vkládáte a popřát Vám Šťastný nový rok se spoustou úspěchů!