D+D REAL novým partnerem Dynamo Eclot

Novým oficiálním partnerem esportové organizace Dynamo Eclot (DNE) se od 1. listopadu 2021 stává developerská společnost D+D REAL, která je zároveň generálním partnerem hokejového klubu Dynamo Pardubice.

Společnost D+D REAL byla založena v roce 2000. Jejím hlavním oborem je developerská činnost v oblasti komerčních i bytových nemovitostí. Zajišťuje výstavbu výrobních a skladových prostor, prodejních ploch, hotelů a rekreačních zařízení. Je spolehlivým dodavatelem služeb spojených se správou a údržbou nemovitostí.

„Dlouhodobě podporujme špičkový sport, především pak hokej a golf. Vnímáme, že se esport stává důležitou součástí sportovního prostředí s velkým potenciálem do budoucna. Díky spojení s Dynamo Eclot o sobě chceme dát vědět mladší generaci, která je velmi dynamická a patří jí budoucnost,“ říká Petr Dědek, majitel společnosti D+D REAL.

Organizace Dynamo Eclot vznikla v květnu 2021 fúzí tradičního českého gamingového týmu Eclot a esportové sekce Dynama Pardubice. Aktuálně patří k nejužší české špičce ve třech herních titulech Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends a NHL.

„Společnost D+D REAL je generálním partnerem pardubického hokejového klubu a zároveň velkým podporovatelem sportu obecně. Mám radost z toho, že se náš esportový tým přidává do jejich portfolia po bok dalších sportovních projektů, které podporují,“ těší Martina Novotného, CEO DNE.

Tým Dynamo Eclot se nově kvalifikoval ve hře CS:GO do Sazka eLEAGUE, daří se mu na mezinárodní scéně v rámci ESEA Advanced a stále stoupá ve světovém žebříčku HLTV, kde mu aktuálně patří už 87. příčka. V League of Legends přivezl v říjnu stříbrné medaile z MSR a momentálně se chystá na páteční start zimního splitu Mastercard Hitpoint Masters. Ve hře NHL pak v prosinci startuje nová sezona Enyaq Hockey League, ve které bude pardubický tým obhajovat mistrovský titul.