Dynamo Eclot bude nově oblékat Under Armour

Dalšího partnera hlásí esportová organizace Dynamo Eclot (DNE). Celý tým nově oblékne Under Armour, který tímto krokem potvrzuje svůj zájem o esport. Poprvé se hráči týmu představí v novém oblečení už v tomto týdnu v Brně na MČR ve hře Counter-Strike: Global Offensive.

Pro sportovní značku Under Armour není svět esportu ničím novým. V českém prostředí se ale jedná o první krok tímto směrem.

„Jsme rádi, že si v Under Armour vybrali právě nás pro svůj vstup na českou esportovou scénu. Věříme, že spolu prožijeme spoustu úspěchů. Zároveň chceme poukázat na společné hodnoty profesionálního sportu a esportu,“ říká k nové spolupráci Martin Novotný, CEO Dynamo Eclot.

V Dynamo Eclot věříme, že kvalitní oblečení UA nám pomůže k lepším výkonům. „V UA si uvědomují, že mentální síla a fyzická kondice je v esportu stejně důležitá, jako v kterémkoliv jiném sportu. Společně proto v tomto směru připravíme spoustu zajímavého a edukačního obsahu pro naše fanoušky,“ dodává Novotný.

„Hranice mezi sportem a videohrami se v posledních letech stále více zmenšuje. Řada sportovců využívá virtuálních soutěží jako nástroj pro svůj mentální trénink. Zlepšují si koncentraci, schopnost se více soustředit a zároveň se učí vizualizaci úspěchu. Značka Under Armour se neustále snaží hledat nové způsoby, jak sportovcům pomoci zlepšit jejich výkon a dosahovat vytyčených cílů,“ říká Pavel Hynek, Country Manager značky Under Armour pro Českou a Slovenskou republiku.

„Spolupráci s esportovým týmem Dynamo Eclot proto vnímáme jako dobrou příležitost. Zároveň v rámci spolupráce umožníme týmu přístup do naší nové UA performance academy, kde díky dlouholetému výzkumu pomáháme sportovcům zvyšovat mentální sílu,“ poukazuje Hynek. Under Armour od tohoto týdne obléká kompletně celou organizaci DNE včetně hráčů a realizačního týmu. Do budoucna se plánuje také prodej merchandisingu pro fanoušky.