Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Hearthstone sekci se v loňském roce vedlo nad očekávání, a tak novou sezónu uděláme ještě trochu zajímavější. Rozšíříme naši sekci o další karetní hru Gwent, kde už naši hráči pomalu začínají sbírat úspěchy a Hearthstone sekci přejmenujeme na sekci Karetní. Zataro, Martin a Pandapple budou náš tým reprezentovat na obou frontách, zatímco Heki, Johnypass a MV zůstanou jen u HS. Jelikož jsou oznámeny další karetní hry, jako např. MtG a DotA: Artifact, nevylučujeme že nakoukneme i do těchto neprobádaných vod. Přichází čas nových výzev a všichni společně věříme že rok 2018 bude stejně úspěšný jako ten loňský.

Vyjádření managera Pandapple: "HS začal být v loňském roce pro většinu z nás frustrující záležitostí, a tak jsme zkoušeli hledat různé alternativy. Po pár partiích Gwentu byla ruka v rukávu a většina z nás po konci sezóny nehrála nic jiného. Rok 2018 pro nás bude určitě zajímavý a Martin i Zataro ukázali, že s nimi můžeme počítat na obou frontách. GL&HL kluci."