Martin Stříbný končí v DNE

Vedení Dynamo Eclot se rozhodlo ukončit spolupráci s Martinem Stříbným, dosavadním manažerem sekce League of Legends. Stříbný působil v klubu od září 2020, tedy ještě před vznikem DNE v dobách Eclotu. Jako manažer dovedl náš tým k několika úspěchům počínaje třetím místem v Hitpoint Masters až po druhé místo na Prague Champs 2022.

Martin Novotný, CEO Dynamo Eclot: “Martin se připojil k našemu klubu ještě před vznikem DNE a odkroutil si u nás krásné dva roky. Za to dobu se mu podařilo s LOL sekcí získat pěknou řádku medailí a zároveň se zásadně podílel na návratu našeho klubu na League of Legends scénu a následný vstup do nejvyšší domácí soutěže. Touto prací se zapsal tučným písmem do naší historie a bude u nás do budoucna vždy vítanou a respektovanou osobou. Nyní ale nastal čas, kdy jsme se rozhodli pro změnu, částečně i kvůli nevydařenému závěru poslední sezony. Martinovi moc děkujeme za jeho práci a přejeme mu hodně štěstí v jeho kariéře!”

Martin Stříbný: “Když jsem přišel do ECLOTu před dvěma lety, nevěřil jsem, že se za tak krátkou dobu posuneme k plné profesionalizaci a v tomto bych chtěl všem, kteří jsou nebo byli součástí ECLOTu a Dynamo Eclot poděkovat, protože mě naučili spoustu věcí a dostal jsem příležitost podílet se na něčem, co není běžnou součástí českého esportu. Tento tým se stal součástí mého života a nikdy na to nezapomenu. Velké díky však patří Martinovi Novotnému, který mi věřil, ale vždy, když bylo potřeba, pomohl mi i jako přítel. Samozřejmě, velké díky patří i fanouškům, kteří nás podporovali v časech, kdy se nám nedařilo a moc mě mrzí, že tým pod mým vedením nedokázal získat jediný titul, ačkoliv jsme se vždy pohybovali mezi nejlepší trojkou. Dynamo Eclot přeji jen to nejlepší, budu vždycky fandit a věřím, že o tomto týmu ještě hodně uslyšíme.”