Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Již v pátek odlétali naši dva karbaníci do Německa, ze kterého poctivě zveřejňovali fotky na našem Instagramu @eclot.eu.

Oba se na samotnou první zastávku HCT Tour těšili, ale nečekalo je nic lehkého, konkurence dalších 14 borců, včetně tuzemského kolegy a nové posily severského týmu Nordavind Jaromíra „Jarla“ Vyskočila. V TaKeTV v německém Krefeldu se utkali zmínění hráči o masivní porci HCT bodů a prizepool v hodnotě $15,000.

Jan „Heki“ Karel byl nalosován do první skupiny, ve které se utkal s norským hráčem Hunterfacem, ruským ChiakiNanami a českým hráčem Jarlou. Hned úvodní zápas nabídl český souboj, nakonec s vítěznou tečkou našeho hráče. Ovšem to byla jediná radost, která byla Hekimu dopřána, jelikož následný zápas proti hráči Hunterface prohrál, stejně jako rozhodující duel opět s Jarlou o postup. Naše druhé želízko v ohni v podobě slovenského karbaníka Branislava „zataro“ Štukovského nemělo vůbec snadnou skupinu a bohužel zataro podlehl jak Švédovi Bozzztonovi, tak francouzskému hráči Morrisonovi. Oba naši hráči se tak loučí s úvodní zastávkou HCT Tour již po skupině, nicméně i tak jim gratulujeme k samotnému postupu na akci a zisku cenných zkušeností!