Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Po odchodu HAVAJSMURfa přichází další rána do našich řad. Další hráčem co odchází je Pokec. Důvodem Pokecova odchodu je málo času na hraní. Tímto mu přejeme hodně úspěchů v reálném životě! Otázkou zůstává, kdo nahradí tyto silné hráče? Prvního zmíněného nahradí neméně známý JohnyPass, který po svém bývalém působišti přichází pod křídla Eclot Gaming. Tento nadějný hráč, který se věnuje hře Hearthstone naplno od roku 2015. Dále prozradil, že ve volném čase se věnuje rekreačně florbalu a tenisu. Za svůj největší úspěch považuje vítězství v Alza Hearthstone Winter Challenge by Gigabyte, které mu dodalo velké sebevědomí a impuls se dále zlepšovat.

Ovšem, kdo zaujme místo Pokece není stále známo. Tým aktuálně nedisponuje nabídky, které by odpovídaly požadavkům, ale nebrání se novým spolupracím. Více novinek se dozvíte již brzy, takže nás nezapomeňte sledovat.