Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Professional esports team

Každý den se stane, že obdržíme na našich sociálních sítích, případně mailech dotazy s ohledem na naší CS:GO sekci pro letošní rok, kdy ji oznámíme, kdo to bude apod. V tuto chvíli tedy cítíme povinnost se k celé věci vyjádřit. Bohužel situace na naší scéně není optimální, spousta sestav teprve dostává reálné obrysy a formují se, když již tohle mají za sebou, tak je trápí „živostnost“. Logicky chceme výhledově sestava minimálně na většinu sezony, v tuto chvíli se zde ukazují týmy tak na měsíc, bohužel.

Od počátku roku sledujeme různé sestavy a chtěli jsme dát šanci nějaké neokoukané mladé partě. Nakonec jsme vyhlédli tým na tryout, který bojoval i na UNIZA Masters a vypadal slibně. Bohužel po neúspěchu došlo na klasický scénář a přišla změna v týmu, ta se ještě dokázala vyřešit a vypadalo to slibně, bohužel těšně před uzavřením konečné dohody a oznámení týmu oficiálně, došlo k úplnému rozpadu party, co spolu hrála dlouhou dobu.

Podobných případů je nespočet, a i z tohoto důvodu nám trvá finální výběr, jelikož si chceme být jisti, že dáváme důvěru tomu pravému týmu. Momentálně testujeme zajímavou sestavu a doufáme, že se brzy dočkáme společně oficiálního oznámení.