Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

ECLOT má na poli karetních her v ČR slušné úspěchy a za dva roky na scéně naši hráči potvrdili, že je třeba s námi počítat. Po ohlášeném odchodu Johnypasse se pro mě z nepochopitelných důvodů s námi rozloučili i Martim s Hekim, kteří svoje kroky nasměrovali ke konkurenčnímu subjektu IG a ItsmeMV z důvodu maturit a nástupu na vojenskou akademii v současnosti nedisponuje žádným volným časem.

Po pečlivém sečtení všech ran a šrámů v naší sekci zbyl pouze Zataro a M1lan, a to už vypadá spíš jen jako karetní duo než jako sekce. Než začnu s představováním nových hráčů, je potřeba naposledy poděkovat Hekimu a Martimovi za vzornou reprezentaci a popřát jim do budoucna všechno nejlepší.

A teď již k novým příchodům. Z týmu RAMS se nám podařilo ukořistit duo Tomáš “Pickwick” Vrtěna a Matyáš “Krajda” Krajíček a připojuje se k nám také mistr ČR 2016 Matyáš “Matty” Kalužný.

ECLOT tedy bude v tomto roce reprezentovat sestava:
Branislav “Zataro” Štukovský
Milan “M1lan” Šnajdr
Matyáš “Krajda” Krajíček
Tomáš “Pickwick” Vrtěna
Matyáš “Matty” Kalužný

Vyjádření Pickwick: Čauvec, mé jméno je Pickwick. Mám 17 let a Hearthstone hraju dva roky. Můj cíl pro letošní sezónu je kvalifikovat se na MČR. Jsem moc rád za možnost reprezentovat tuto organizaci a doufám, že to bude pro obě strany výhodná spolupráce.

Vyjádření Krajda: Ahoj, já jsem Matyáš "Krajda" Krajíček, je mi 14 let, Hearthstone hraji asi dva roky. Tento rok bych se rád dostal na PlayOffs a samozřejmě je mi ctí reprezentovat takto prestižní team jako je ECLOT. Nakonec bych rád dodal, že jsem bratr BlizzconJana.

Vyjádření Matty: Čus, já jsem Matty a od teď budu hrát za ECLOT. V blízké době mě čeká Y-games a Dreamhack Summer ve Švédsku, tak doufám, že pro ECLOT urvu nějaký úspěch hned ze začátku. Díky společnosti LYNX budou dost pravděpodobně opět streamy, tak se můžete těšit!

Závěrem bych jako manažer sekce dodal, že z nové sekce cítím obrovskou touhu po úspěchu a nové příchody velmi vítám. Jak se nám povede můžete sledovat na Y-Games, kam se s novou sekcí společně vydáme hned v červnu.

Tonda “Pandapple” Malina.