Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Professional esports team

Již zítra začíná další významná tuzemská BOYC akce, na které nesmíme chybět! Ve Starém Městě u Uherského Hradiště se totiž odehraje lan akce s názvem Quietus-day. Chybět nebude ani celá tuzemská elita, včetně předních týmů, i přesto věříme, že se tvrdá příprava a práce vyplatí, a naši borci předvedou dobrý výkon, ke kterému jim dopomohou i jejich LYNX Challenger počítače.

Bohužel to však nebude s tronicem, který odcestoval na VACation nebo-li dovolenou, ale s neméně kvalitním Gudenem, který jistě splní všechna očekávání. Pokud nebydlíte poblíž Uherského Hradiště, tak nesmutněte a raději si nalaďte oficiální stream celé události:

Sledujte živé video od uživatele QUIETUSDAY na adrese www.twitch.tv

O komentář k eventu, na kterém nebude chybět ani zajímavý prizepool a důležité MČR body, se postará Ondřej “Lelek” Kvarda a Marek “Shadye” Hovanec.