Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Ne vždy se dá psát jen pozitivně a ne vždy je člověk spokojený, bohužel to se bude týkat dnešní novinky, jelikož jsme nuceni oznámit všem fanouškům, že se rozcházejí cesty s naší CS:GO sekcí. Parta okolo Miloše “Dzejky” Frča patřila pod křídla naší organizace od března letošního roku, za dobu 3 měsíců přišla pouze jediná změna, když se přidal Lukáš “lucas” Rektořík, což byla jedna z mála pozitivních věcí za uplynulou dobu.

Mezi další patří účast v prvním splitu 1. COOL Ligy, vítězství v zimním splitu Tiger Masters a také 2. místo na turnaji GAMERLY CASH 500 EUR #4. Bohužel se však alfou a omegou neúspěchů se stal event Y-Games 2018, po kterém se vše začalo sypat, vše podtrhl následný pád z 1. COOL Ligy tento týden. Snahou vše zachránit měl být byoc Quietus-day, který se však absolutně nevyvedl a TOP 16 není umístění, se kterým by organizace ECLOT měla být spokojena.

Aby to nebylo jen o neúspěších, chtěli bychom poděkovat klukům za reprezentaci, která trvala téměř 4 měsíce a zároveň jim popřát co možná nejvíc úspěchů v jejich budoucí kariéře. Zachovejte klid, protože již brzy zveřejníme další kroky týkající se budoucnosti CS:GO v naší organizaci!

Vyjádření majitele Martina “Nebojacnyvodca” Novotného: V první řadě bych chtěl klukům poděkovat za snahu reprezentovat naší organizaci v co nejlepším světle, bohužel to nejdůležitější - výsledky, které nebyly dobré nás donutili k tomuto kroku. Není to nejjednodušší zbavit se jedné z svých sekcí, avšak výkony, které byly podtrženy uplynulým měsícem, nebyly ty, se kterými bychom měli být jako organizace spokojeni a proto jsme dospěli k tomuto kroku. Přeji klukům spoustu úspěchů v dalších působištích!