Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Přidáváme se k dalším tuzemským organizacím a rozhodli jsme se dát šanci vznikající esport komunitě v tuzemsku ve hře Tom Clancy's Rainbow Six : Siege! Logicky z toho vyplývá, že dnešní článek bude o přijetí nové sekce právě v této hře.

Kluci se ihned pustí do práce, neboť nás čeká offline akce v herním klubu Black Lotus v Ostravě, kam jsme od organizátorů Ostrava Championship obdrželi pozvánku. Chystáme se taktéž na novou Rainbow Six Siege ligu, která je připravena na portálu PLAYzone a rozhodně chceme nakouknout i do zahraničí!

Vyjádření kapitána týmu:
"Za celý tým mohu říct, že jsme velice rádi, že si nás pod svá křídla vzala organizace takových kvalit, jako je ECLOT. Budeme se snažit o to, abychom pod vlajkou ECLOTU odváděli dobrou práci a dobré výsledky. Věřím, že spolupráce mezi námi a organizací bude probíhat na jedničku a bez problémů."

Vyjádření majitele organizace ECLOT:
"Je mi ctí u nás kluky uvítat, jsme rádi, že i tato hra u nás začíná dostávat prostor jak od organizátorů turnajů, tak od ostatních týmů. Věříme, že cíle, které jsme si s kluky určily budou maximálně naplněny a budeme rozvíjet naši spolupráci ke všestranné spokojenosti."