Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Je nám velikým potěšením představit naši nejnovější sekci. Jak jsme nedávno naznačili v našem videu, k naší organizaci se připojuje Fortnite sekce ve složení Starly, Stroke, TRASHnička a Ind1vidual_.

Kluci s námi komunikovali již delší dobu a při sledování jejich výsledků se nebojíme předpovědět, že budou jednou z nejsilnějších sestav na naší scéně. Např. Starly nedávno společně se streamerem Alkanem vyhráli každý lehce přes 8000€. V následujících týdnech pro vás chystáme individuální rozhovory se členy týmu, tak zůstaňte ve střehu.

Obliba Fortnite rozhodně neutichá a Epic přináší novinu obrovského významu. Během prvního roku kompetitivního hraní, tedy sezóny 2018 - 2019 uvolní do esportových turnajů astronomickou částku 100 000 000 USD! Celkově samozřejmě tato částka bude rozdělena do více prize poolů, nicméně i tak se jedná o obrovskou finanční podporu a je jasné, že si Epic Games svou kompetitivní scénu chtějí hýčkat.