Jak jistě všichni víte, již více než půl roku spolupracujeme s tuzemskou firmou LYNX, vyrábějící české a hlavně kvalitní počítačové sestavy. To, co ale zřejmě nevíte je fakt, že tato firma vložila do našeho týmu obrovskou důvěru v podobě tvorby počítače s označením LYNX ECLOT GAMING.

Dostupná sestava našeho týmu se tak dostává do prodeje z množstvím výhod, nejen, že si můžete pořídit počítač za skvělou cenu, navíc ještě obdržíte zdarma voucher na hry a aplikace a aby toho nebylo málo, koupí máte možnost získat dres naší organizace!

Popis počítačové sestavy: LYNX ECLOT GAMING je velmi dostupný, ale přesto výkonný počítač pro začínající hráče, který přibližuje e-sport širšímu publiku. Cenově dostupná sestava nesoucí jméno e-sportového týmu ECLOT LYNX. Vleze se do rozpočtu 20 tisíc korun a bonusem k ní je zdarma voucher na hry a aplikace.

"To, že dal LYNX do prodeje počítač přímo s logem ECLOT jsem se dozvěděl nedávno. Poté, co jsem se však koukl na komponenty a ceny, zůstal jsem v údivu, neboť díky spolupráci mohu plně využívat PC LYNX Challenger, který obsahuje dost podobné komponenty a jeho cena je zkrátka lidová. Tudíž můžu jen doporučit," dodává k oznámení komentátor Vojtěch "wango" Pres.