Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Zítřek, to jest 13. 10. 2018, bude dnem, kdy hráči Hearthstonu budou mít předposlední šanci urvat postup na MČR. Čeká nás sklizeň, takzvaný "pozdní sběr", této sezóny a my máme stále ve hře tři koně. Matty, Zataro i Jammex se již připravují a pilují svoje lineupy k dokonalosti. Jak nám potvrdil náš nejnovější přírůstek do ECLOT family Ondřej "Jammex" Wohlrab: "Testování lineupu mělo přednost i před takovou aktivitou jako je návštěva školy či fit-centa". Bohužel (nebo snad naštěstí?) se přípravy nezúčastnil již kvalifikovaný Krajda, takže od kluků můžete čekat kompletní decky, kde nebudou chybět žádné core karty. Rozhodně, ale můžete čekat opravdové lahůdky, jako třeba priest, kterého vymyslel sám Pandapple před pár dny na svém streamu, takže sledujte stream, kde naši hoši ukáží dominanci ostatním.

Třešničkou na dortu je skutečnost, že z šestnácti hráčů drží ECLOT hned tři sloty a šance postupu na MČR je tedy velice reálná. Ještě pikantnější třešničkou na té již zmíněné bude určitě první kolo, kde se Zataro utká s naším bývalým kapitánem Hackym, který zradil naší sekci přechodem k extremistické skupině zvané "iG".

Hacky na sklizeň vůbec nepostoupil, ale nějaká tajemná "síla" mu postup zajistila i z osmnáctého místa. I tak pevně věříme, že Zataro pošle Hackyho tam, kam patří (do Lower Bracketu).