Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Okoukali jsme od ostatních předních CZ/SK organizací, že je PUBG momentálně celkem v módě, tak nás tedy napadlo, že do toho půjdeme taky! Rádi bychom vás informovali o tom, že pod naši organizaci přibíráme novou PUBG sekci. Ptáte se, kdo v této sekci bude hrávat? Odpověď je jednoduchá a máte jí zde: PiXeL1K, Sundej_boty, Zampeek, Odstrelovac. Ku příležitosti tohoto oznámení vám přinášíme rozhovor s kapitánem PUBG sekce PiXeL1Kem. Článek, ve kterém představíme zbytek týmu a jejich úspěchy můžete očekávat brzy!

Ahoj a vítej u nás, jsem rád že jsi přijal mé pozvání.
Ahoj, rovněž děkuji za pozvání.

Představíš se našim čtenářům aby se o Tobě něco dozvěděli?
Jmenuji se Miloslav Feik, ale většina mi říká prostě PiXeLiK. Je mi 19 let a věnuji se komentování PUBG zápasů, streamování a hraní her na kompetitivní úrovni.

Jak jsi se dostal ke hraní a co Tě vedlo k tomu hrát kompetitivně?
Ke hraní na kompetitivní úrovni mě odjakživa vedla touha patřit k těm nejlepším z nejlepších.

Jaké máš prozatímní pocity z toho, že jste se kvalifikovali na MČR?
Lehce smíšené... na jednu stranu se strašně těším na MČR na které se kluci kvalifikovali, leč bude se jednat o první velkou LAN akci, které budu součástí a bojím se jak na mě stres zapůsobí.

Koho si dovolíš tipnout na vítěze celého PUBG turnaje?
Žádný jasný favorit zde není, jelikož je to prostě PUBG. Můžeme pouze mluvit o možných kandidátech na první příčky, kterých je zde 6.

Chtěl by jsi něco vzkázat našim čtenářům?
Velké díky těm, kteří nám do této doby fandili a taktéž těm, kteří teprve začnou, jelikož show teprve začíná s nadcházející PUBG ligou.

Moc ti děkuji za tvůj čas a přeji hodně úspěchů v nadcházejícím MČR.