Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Přinášíme vám další rozhovor s členem PUBG sekce a tentokrát se Zampeekem.

Ahoj Zampe, já jsem rád že jsi si udělal čas na tento rozhovor. Představíš se našim čtenářům aby se o Tobě něco dozvěděli?
"Můj nick vzniknul z mého příjmení a první forma mého nicku byla od mého učitele, který mi říkal ,,Žampík” a vzhledem k tomu, že před PUBG jsem hrál hodně Counter Strike tak jsem s toi upravil na Zampeek. Je mi 19 let, o PUBG jsem věděl již v alfě, ale vzhledem k tomu, že jsem měl slabší PC tak jsem to zkusil až později v prvním týdnu, když byl Gamescom. Následně jsem si koupil lepší počítač a pustil se do PUBG."

Jak jsi se dostal ke hraní a co Tě vedlo k tomu hrát kompetitivně?
"Já jsem vždy koukal na nějaké ty turnaje v rámci e-sportu ať jsem hrál CS nebo LoL. Poté co jsem se dostal do PUBG a začal v něm vznikat nějaký ten e-sport, právě na Gamescomu jak bych řekl, tak jsem se toho chtěl zúčastnit a chtěl jsem ukázat, že mohu hrát nějaké ty turnaje. S Pixelem jsem se potkal v takovém realnějším týmu, posléze mi pixel nabídnul, že skládá team a jestli bych s nim nechtěl něco složit. A při tom jsme potkali odstřelovače."

Co považuješ za největší úspěch tvé individuální kariéry a za největší úspěch vašeho týmu?
"Nějaké squadové úspěchy nemám, jenom nějaký jednodenní Grunex nebo něco takového, popřípadě třetí kolo nějaké větší kvalifikace, ale to neberu jako úspěch."

Jaké máš prozatímní pocity z toho, že jste se kvalifikovali na MČR?
"Moje první LANka byla sice již před měsícem na broadcasteru v Americe, tudíž všechna ta tréma co jsem tam prožil se mi bude hodit na MČR, že budu vědět co a jak a hlavně jak se s tím vypořádat."

Moc ti děkuji za tvůj čas a přeji hodně úspěchů v nadcházejícím MČR. Měj se hezky.