Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Před měsícem jsme vás informovali o změnách v naší Hearthstone sekci bývalý kapitán Pokec se rozhodl ukončit svojí „poloprofesionální“ kariéru a HAVAJSMURf přešel ke konkurenčním Dark Tigers. Tentokrát ohlašuje pouze posilu! Do týmu dnešním dnem oficiálně přichází jeden s největších objevů aktuální sezóny Martin “ItsmeMV“ Vrančík. Po martimovi je to v týmu už druhý Martin a také má už na svém kontě ve své prémiové sezóně na scéně několik úspěchů. Mezi ty největší patří kvalifikace na finálový turnaj Mistrovství ČR v mobilních hrách, kam se kvalifikoval stejně jako martim v Jarní Sklizni. Oba po úspěšné kvalifikaci poskytl rozhovor pro portál PLAYzone.cz který si můžete přečíst níže.

Věřili jste si v těžké konkurenci na postup?
Zatímco ItsMeMV považoval své šance kolem 30 % za ne úplně špatné, Martim byl po zhlédnutí decklistů svých soupeřů obezřetnější. Ve své schopnosti věřil bez ohledu na konkurenci, svým deckům však tolik ne, a tak se musel o to více soustředit na bezchybné hraní.

Jak probíhala vaše příprava na Jarní sklizeň?
Nováček na scéně ItsMeMV zvolil jednoduchou strategii – nastudovat si decklisty z HCT Spring Playoffs a získat představu o tom, jaké meta decky budou na Sklizni převažovat. Zato Martim vsadil na jistotu. Kvůli nedostatku času na trénink se zkušený hráč neodvážil experimentovat ani odhadovat aktuální metu, jeho nejhranější decky však přinesly kýžené ovoce.

Popište nám přednosti svého line-upu.
Martim: Jade Druid, Medivh Mage, Murloc Paladin, Quest Warrior ItsMeMV: Jade Druid, Medivh Mage, Quest Rogue, Quest Warrior Ačkoliv spolu ještě před Sklizní nebyli v jednom týmu, line-upy obou hráčů jsou až na jednu výjimku totožné. Jejich názory v použitelnosti jednotlivých balíků na ladderu se však naprosto odlišují. Zatímco ItsMeMV své složení nedoporučuje na ladder ani do Open Cupů, Martim všechny čtyři označil za schopné porazit velké množství meta decků. MV si nejvíce pochvaloval Warriora a Rogue se 100 % winrate, Martim doporučuje svého Paladina s Magem.

Co pro vás tento brzký postup na mistrovství znamená?
ItsMeMV shrnul svůj úspěch jednoznačně, konečně se může více soustředit na Open Cupy a samotný ladder. Pro Martima je po 1. místu v jarním období kvalifikace postup na MČR splněním velkého cíle, skoro až povinnosti. I v jeho případě jde o úlevu a soustředění se na jiné turnaje.

Jaké jsou vaše následující cíle pro letošní sezónu?
Ani při této otázce MV nezahálel a měl jasno – bude se snažit o umístění v nejvyšší patrech legendárního ranku. Zkušený Martim své hráčské cíle vidí o level výše, rád by se probojoval na HCT Summer Playoffs, probojoval se na další domácí akce a uspěl na samotném mistrovství.