Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Není tomu tak dávno co jsme avizovali příchod dvou nových posil Radoslava “rdO“ Tótha a Dominika “blogg1s“ Janita do naší CS:GO sekce tito dva se nakonec osvědčili jako dobrá volba a pokračují v týmu i nadále. V minulých dnech jste mohli vidět náš tým například v kvalifikaci do druhého ročníku ROG COOL ligy ovšem v ne takové sestavě kterou jste doposud znali jako oficiální. Nepříznivé výsledky a celkově špatná atmosféra v týmu vyhustila hned ve dvě změny. Marek “Rusel“ Račko a Václav “rpg“ Vlach opouštějí naši sestavu a nahrazují je zkušení Martin “Giotive“ Brumerčík a Tomáš “Xray“ Ostrožlík. Po úspěšné kvalifikaci, následném vítězství celé první kvalifikace a výhře 5 000 Kč se zdá tato změna jako dobrý krok a společně doufáme že se konečně blýská na lepší časy.

Společně s odchodem Václava Vlacha končí i jako generální sponzor CS:GO sekce firma Garmez Group. Novým hlavním sponzorem sekce se stává HICORIA což je firma s pětiletou tradicí na trhu, která začala již v roce 2011 jako SMS-Hosting nabízet své služby v rámci hostingu Minecraftových serverů. Postupem času se firma rozrůstala až do obrovských rozměrů, kdy bylo třeba z ní udělat mezinárodní hosting – Hicoria. Do nabídky se krom Minecraftů dostaly i TeamSpeaky, Counter-Strike servery, Virtuální privátní, ale i dedikované servery, a nakonec se mezi služby podařilo zařadit VPN a VGS. Hosting se také pyšní obrovským zázemím, které je tvořeno stroji od společnosti HP a obrovskou komunitou zákazníků jak v Česku a na Slovensku, tak i v zahraničí. Doufáme, že tato spolupráce bude nést kýžené ovoce.