Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Už teď je jasné, že letošní sezona v Hearthstone je pro naše barvy ta nejúspěšnější za dobu působení HS sekce v naší organizaci. Největší formu má samozřejmě Pardub, který nejen že jako první Čech v historii zvítězil na DH Leipzig 2019, ale ovládl i historicky první PLAYzone Challenge a jako třešničku na dortu přidal i kvalifikaci do rumunské Bukurešti na HS Masters Tour.

Nejen Pardub, ale i naši ostatní hráči si vedou znamenitě. Společně s Pardubem se do Bukurešti podívají i Jammex, Matty a Zataro. Bohužel se Masters Tour koná přesně v termínu finále Tiger Masters na veletrhu ForGames v pražských Letňanech, a tak jsme museli z původně pěti kvalifikovaných hráčů omezit soupisku na pouhé dva - M1lana a hrajícího managera Pandappleho, který se celou sezónu skrýval pod pseudonymem ČiliJalapeňo.

Sezona se sice chýlí ke konci, ale kvalifikace na PLAYzone MČR je stále ještě otevřená a pokud se nic nepokazí, na lastcall se může podívat stále všech sedm hráčů naší sekce. Pokud by se nám kvalifikace povedla, byli bychom první tým v ČR, který něco takového dokázal.

Takže kartičkám zdar a fanděte nám na všech velkých akcích i letos.