Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Sezóna se pomalu blíží ke svému konci a po m1lanovo triumfu na Tiger Masters nám zbývají poslední dvě destinace. MČR v Brně a finále druhé sezóny ESL Nationals. Na obě akce se podíváme trochu blíže v následujících odstavcích.

ESL Nationals:
První sezóna Nationals znamenala pro naše barvy bronzovou medaili, kdy Pardub až v samotném finále nestačil na Jobsada a Dona a odnesl si z turnaje 7500 Kč. Přes kvalifikaci do druhých Nationals prošel m1lan bez ztráty hry a Pandapple s jednou prohrou. Druhé Nationals začínají již ve středu 23. 10. a hned v první hrací den se oba naši hráči utkají se zástupci eSuby. Konkrétně m1lan v 19:30 vyzve Vlčáka a hned po něm Pandapple změří síly s Powerem od 20:00.

MČR:
Závěrečná "šestnácka" hráčů, která okusí finálový turnaj je v současné době ještě neznámá. Jedinými kvalifikanty do závěrečného turnaje jsou momentálně Pardub, který nasbíral s přehledem nejvíce bodů v kvalifikacích, a Faeli který vyhrál midseason turnaj o jeden slot. K nim se přidá dalších 14 hráčů, kteří vzejdou z 28 nejlépe bodovaných v této sezóně, kdy o jejich postupu rozhodne tzv. "Last call". A teď zbystřete, protože naši hráči jsou kvalifikovaní všichni. Jammex, m1lan, Matty, Pandapple i Zataro a pokud se všem povede se kvalifikovat, budeme prvním týmem v historii, co nasadí do boje o pomyslné zlato více než pět hráčů.

Závěrem bych rád dodal, že naše HS sekce letos vyhrála nebo se umístila v TOP 3 na všech turnajích, kterých jsme se účastnili a rádi bychom, aby tomu bylo tak i na konci sezóny.