Jak jistě víte, tak jsme se i letos kvalifikovali na Vodafone MČR ve hře CS:GO, a tak bychom vám rádi představili program, kterým se celé MČR v CSku bude řídit. Skupiny začínají již ve čtvrtek, máme skupiny A a B. Naše sekce se nachází ve skupině A spolu s týmem eSuba, ROG.eXtatus, Exors Gaming, eEriness E-BLUE.

Jak jsme již psali, tak skupiny začínají ve čtvrtek a náš program je následující:
Čtvrtek 18:00 – ECLOT.LYNX vs. ROG.eXtatus (streamované)
Čtvrtek 20:15 – ECLOT.LYNX vs. eEriness E-BLUE (není na stagi ani streamován)
Pátek 9:00 – ECLOT.LYNX vs. EXORS Gaming (Hlavní stage + stream)
Pátek 18:45 – eSuba vs. ECLOT.LYNX (Hlavní stage + stream)

Jak vypadá program Play-off? Časově vychází nějak takto:
Sobota 10:00 – První čtvrtfinále (stream)
Sobota 13:30 – Druhé čtvrtfinále (stream)
Sobota 17:00 – První semifinále (hlavní stage + stream)
Sobota 20:30 – Druhé semifinále (hlavní stage + stream)
Neděle 11:00 – Zápas o 3. místo (stream)
Neděle 15:30 – BO3 grandfinále (hlavní stage + stream)

A jaké má naše sekce vyhlídky? Je těžké s určitostí říct, jaké mají vyhlídky doslova všechny týmy, jelikož se jedná o ukončení sezóny na naší scéně, a tak do toho každý tým dá maximum, avšak my přejeme našim chlapcům co nejlepší umístění, nějaké ty medaile a snem by byl pohár a titul mistrů ČR!

"Mistrovství republiky je pro nás vrcholem celé sezóny, a tak na hráče máme, alespoň co se týče tohoto konkrétního turnaje, nároky vyšší, než normálně. Myslím si, že hráči, ale i vedení týmu celý rok těžce pracovalo právě, abychom se na tomto turnaji objevili a cítím z hráčů, že chtějí udělat vše pro to, aby si odnesli kýžený triumf. Konkurence je ale vysoká, a tak očekávám, že hráči na turnaji ze sebe vydají maximum. Šance na výhru máme jako každý jiný tým," uzavřel kjubixto – duševní guru mančaftu.