V rozmezí od 7. do 10.11 2019 se na Brněnském výstavišti v pavilonu B uskutečnilo každoroční vyvrcholení sezóny v elektronickém sportu.

Náš tým nastoupil v úvodním zápase skupiny A proti vítězům celého MČR, čímž byl tým eXtatus. Zápas skončil 1:1 na mapy a kluci odešli po odehrání celých skupin, jenž skončili v pátek večer stavem 7:1. (3 vyhrané zápasy a jedna remíza), nejdůležitější pro nás byl zápas s eSubou, který rozhodoval o tom, zda postoupíme ze skupin rovnou do semifinále nebo čistě do čtvrtfinále. Ten jsme zvládli, a tak jsme z prvního místa ve skupině postoupili rovnou do semifinále

V semifinále jsme narazili na tým Brute.GG, který ve čtvrtfinále porazil tým eSuba 2:1 na mapy. Přes Brute jsme v pozdních sobotních hodinách přešli poměrem 2:0 a sen byl na dosah. Ve finále jsme narazili na tým eXtatus, který nás jako jediný porazil na jedné mapě ve skupinách a proti kterému jsme remizovali. První mapa Inferno skončila těsně 14:16 ve prospěch týmu eXtatus, bohužel druhá mapa pro nás skončila již 16:8, a tak skončila naše cesta krásným druhým místem.