Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Čus palačinkus, poprvé v historii českého HSka pro vás má Kmínek guidu, tak nastražte ušiska.

Určitě jste již zaregistrovali, že se po laddru potloukají Galapárci všech barev. My se dnes podíváme na dle mého názoru toho nejsilnějšího, co se invoke efektu i celého balíčku týče. A to na červeného párka. Balíček je hodně mechanicky založený a na rozdíl od roguny, které se náhodné karty na ruce množí rychleji než počet nakažených koronou, hrajete tento deck jen s 30 kartami, které do něj vložíte. Tento deck byl na metě již od začátku expanze Descent of Dragons, ale až po vydání přidružené adventury se z něj stal pravý naklepávač řízků.

Přibily totiž 2 klíčové karty a to:
Bomb Wrangler: Na první pohled karta nevypadá tak neřestně. 2/3 staty za 3 a efekt co se aktivuje, když dostane poškození není nic extra. Jenže ta karta prostě sedí do tohoto archetypu z mnoha důvodu. Za prvé Galakrond warriorovi doteď chyběl trojdrop, který by prostě mohl hráč jentak na třetím kole švácnout na stůl a tvořil nějaké potencionální tempo. Scion totiž dostal nerf na 4 krystaly a jediný 3 drop co se hrál byl bolestivý akolytka, což je sice moc pěkná karta, ale do tempo matchupů proti roguně, wařemu apd. prostě nestíhal. Druhým důvodem proč Bomb wrangler tak voní je příchod Risky Skippera, který odemyká komba z jiných dimenzí.

Risky Skipper: Říkejte si co chcete, ale bez této karty by Gala Warr nebyl ani Tier2 deck. Karta je tak dobrá, že nejeden proplayer hraje v decku i Ancharr (čti ANČÁÁÁÁÁRRR). A co karta vlastně dělá? Když pomineme 1/3 staty za 1 krystal, což je od počátku Hearthstone znak broken karty (Northshire Cleric, Manawyrm, Krtek xd), nabízí Skipper již zmiňovaná šílená komba. První jednoduché combo je Skipper turn 1 => coin Bomb Wrangler. Perfektní do každého matchupu, kde potřebujete vyvíjet tlak. Né vždy máte tento opener a potom často šetříte Skippyho na pozdější comba, která dokáží obrátit hru na spotu. Ty nejsilnější krystalové milníky, na které počkejte jsou:

  • Turn 6 combo - Skipper, Armorsmith a zkopírovat si jí Mercenářkou. Toto combo zastaví tlak a může poskytnout dostatek času zahrát pomalejšího turn 7 galakronda.

  • Turn 7 combo – Skipper , Scion of ruin a battle rage. Scioni a 1 damage do všeho většinou postačí na clear enemy boardu a vy si líznete minimálně 4 karty. Toto je jedno z nejdůležitějších kombinací pokud nemáte Galapárka na ruce a potřebujete protočit balíček.

Samotný koncept Gala warriora podle mě už není potřeba vysvětlovat, jelikož balíček je na metě už delší dobu, ale díky těmto 2 novým kartám z adventury vám otevře nové možnosti a dělají balíček mnohem zábavnější.

To je ode mě vše. Tak si dej Fantu a buď bambůča bráško.