Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Professional esports team

Již tradičně se na Majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch (MSR) bojuje o jedny z posledních MČR bodů. Naše CS:GO sestava u toho nemohla chybět! Organizátoři z Y-Games připravili na FIIT STU víkend plný zajímavých atrakcí a stánků, které byly přístupné veřejnosti. K hlavnímu programu však připadaly boje hráčů v počítačových hrách. CS:GO bylo pochopitelně hlavním lákadlem, neboť týmy od 5. po 10. místo v MČR bodování byly vyrovnané a samo MSR mělo rozhodnout, kdo proklouzne do TOP 8 a tedy postoupí na MČR.

SKUPINY: Naše CS:GO sestava nastoupila ve skupině F, kde byla považována za hlavního favorita – toto očekávání bylo naplněno bez sebemenších potíží! Důležité první vítězství jsme vystříleli proti celku XY-Gaming 16:6, následovalo utkání s týmem BAGETARI, které naši kluci zvládli v poměru 16:3 a třetí výhra přišla nad celkem Gromatic esports. Poslední dvě výhry ve skupině nad strawBEERies a iNterfectories nás vyšvihly do čela naší skupiny a tudíž nám pro první kola playoff zajistily „lehčí“ soupeře.

PLAY-OFF: V tom prvním jsme si dokázali poradit s Beaters 16:2 a udělali tak první z mnoha důležitých kroků k vytouženým MČR bodům. Bohužel již ve značně pokročilých nočních hodinách jsme narazili na celek Majestic Lions, se kterým jsme prohráli po tuhém boji 16:12 a nezbývalo nám nic jiného, než se zkusit prokousat Lower Bracketem. Pád a nasazení do 2. kola LB znamenal opětovný souboj s týmem XY-Gaming, který se umístil na 2. místa naší skupiny. Byli jsme opět úspěšnější a po vítězství 16:8 na nás čekalo 3. kolo LB s týmem Iron Branch. Duel muselo rozhodnout všech 30 kol, po vítězství 16:14 jsme byli stále ve hře! Týmy, které ještě měly šanci bojovat o postup na MČR, se však ocitly ve spodní části pavouka a začalo se rozhodovat ve vzájemných duelech. Ve 4. kole LB na sebe narazily týmy eEriness a Teamu Brute, který byl jeden jeden z oněch přímých soubojů. Náš zápas měl houževnatého soupeře z MARVO eSports, nejtěsnější možné vítězství však bylo znova na naší straně a šance na MČR přibývaly! 5. kolo LB znamenalo zápas s talentovanými hráči E-Rivals, ti však s našimi hráči prohráli 16:10 a z turnaje vypadli. 6. kolo LB bylo pro nás tím posledním na celém MSR 2017, proti nám se postavil tým eSuba, jeden z hlavních favoritů turnaje. Boj byl jednoznačný a my prohráli 16:4. I přesto však pro nás bylo MSR poměrně úspěšné, získali jsme potřebné MČR body a jediný ONS turnaj nás dělí od jistého postupu na letošní Mistrovství České republiky v počítačových hrách!