Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php:4) in /data/web/virtuals/85145/virtual/www/domains/eclot.eu/index.php on line 53
Dynamo Eclot - Český esport tým

Určitě jste postřehli, že se minulý víkend dva naši hráči utkali se světovou špičkou na Masters Touru. Pojďme si zrekapitulovat jejich výsledky!

Nejprve se podíváme na Mattyho. Tomu se dařilo ze všech Čechů nejlépe a play-off mu utekl jen o tiebreaky. Nemusí být však smutný, protože skore 7-2 zajišťuje přímý postup na další dva Masters Toury a 4 350 $.

Zápasy Matty:

1. kolo: 3:0 vs. asilvaul (Peru)
2. kolo: 3:1 vs. Edwin (Čína)
3. kolo: 0:3 vs. Yuansu (Čína)
4. kolo: 3:0 vs. Grantz (Rusko)
5. kolo: 2:3 vs. Seiko (Německo)
6. kolo: 3:1 vs. SeolDaBi (Jižní Korea)
7. kolo: 3:1 vs. Stone (Čína)
8. kolo: 3:1 vs. tom60229 (Taiwan)
9. kolo: 3:0 vs. tanuki (World)

Jak se cítíš ohledně tvého výsledku? Jsi spokojený nebo tě trochu mrzí, že nechybělo příliš k TOP 8?
Po prvním dni jsem měl skore 3-2 a s topkou už nepočítal. Celkově jsem tedy rád se svým výsledkem, a hlavně se zaručeným postupem na další Toury.

Na druhou stranu Pardubovi se už tolik nedařilo a skončil už v prvním dni. Chuť mu spraví alespoň to, že si odnesl bolestné 850 $.

Zápasy Pardub:

1. kolo: 0:3 vs. Dizdemon (Francie)
2. kolo: 3:2 vs. ZhangFei (USA)
3. kolo: 2:3 vs. s8ris (Litva)
4. kolo: 1:3 vs. Syf (Čína)

Dube, od tebe jsme zvyklí spíše na vyhrávání Dreamhacků a dalších akcí. Co se stalo?
Tak to víš bráško. Občas ti život nadělí nadělí všechny invoky a galapárek se někde schovává s pokrovačovými úspěchy za poslední tři roky.

Nicméně tohle byl teprve druhý Tour z celkových šesti. Další se odehraje ve švédském Jönköpingu v rámci Dreamhacku kvalifikovaný je zatím Matty a Blizzconjan, ke kterým se v sobotu připojil i Pardub. Doufejme, že se situace ve světě zlepší a turnaj se odehraje bez problémů.