PUBG tým za poslední měsíc odehrál variaci turnajů a lig mezi které patřily PLAYzone kvalifikace, PCS Charity, PCS Classic a DRGN liga.

Ambicí není nikdy málo a naší PUBG sekci rozhodně nechybí. Za poslední PLAYzone kvalifikace si PUBG sekce připsala nádherných 200 MČR bodů, které jim zatím zajišťují 2. místo v celkové tabulce. O další body do tabulky budeme bojovat příští tyden ve stredu na grandfinale, a kluci si přejí výsledek, který by jim zajistil krásné 1. místo v celkové tabulce. Zatím si věří na TOP 5 v grandfinále.

Již měsíc a půl se také odehrává DRGN Liga, která byla na začátku rozdělena do skupin, kde se našim hráčům vždy podařilo urvat alespoň TOP 8 a díky tomu se hráčům podařilo dostat do amatérské ligy, kde momentálně bojují o invite do PRO Ligy, která se bude odehrávat příští sezónu. Zatím mají odehráno 18 her a drží 7. příčku. Cíl je se vyšplhat až na příčku 3., která jim postup zajistí. Liga se hraje každou sobotu a kluci mají našlápnuto opravdu vysoko.

Kromě těchto dvou turnajů, PUBG sekce ještě odehrála dva turnaje PCS. PCS Charity a PCS Classic. Bohužel tyto turnaje vydařené nebyly a proto jsme v obouch turnajích vypadli v 3. kole. Podle jednoho z hráčů za to může komunikace, která se totálně propadla a kvůli tomu výkon hráčů nebyl dostatečný. "Tento turnaj se nám vůbec nepovedl a celkově to celé stálo za starou bačkoru, protože jsme měli ze 3. kola postoupit. Naše komunikace se bohužel propadla, sami jsme nevěděli co se stalo a tím to pro nás skončilo" říká náš PUBG hráč JumbiKK.