Již tuto sobotu od 15:00 čeká naše CS:GO hráče semifinálové utkání v Tipsport COOL lize proti týmu Sinners. Jedná se rozhodně o nejtěžší možné soupeře, které jsme mohli v semifinále potkat, ale věříme, že se naši hráči vynasnaží Sinners vrátit porážky ze skupinové fáze.

Ve skupinové fázi se nám podařilo nasbírat celkem 26 bodů s bilancí 8/1/0/5. Tento výsledek nás po čtrnácti hrách umístil na čtvrté místo finálního pořadí. Bohužel kvůli horšímu skóre jsme skončili za eSubou, která nasbírala stejné skóre jako my, tedy 26 bodů. Z druhého místa s náskokem dvou bodů postoupili Gunrunners a první místo si s přehledem zajistili hráči Sinners s 39 body.

Se Sinners jsme se utkali v šestém a desátém kole. Z těchto utkání jsme si odnesli dvě prohry a to 5:16 a 13:16. Sinners již delší dobu dokazují, že jsou špičkou domácí scény a naši hráči to rozhodně nebudou mít jednoduché. Věříme, že do toho kluci půjdou vší silou a budou bojovat až do úplného konce, přece jen, dokud nepadne šestnácté kolo pro jeden, či druhý tým, zápas není u konce.

Doufáme za celý tým ECLOT, že s námi budete po celou dobu semifinále a budete nám u obrazovek pořádně fandit a ukážete svoji podporu v chatu. STREAM ZDE.