Nedá se říct, že by PUBG zažívalo svoje nejsvětlejší chvíle, popularita neroste, spíše naopak klesá, ale i přes to naši hráči bojují o postup na letošní ročník MČR.

V letošní sezóně bychom se měli na MČR opět dočkat PUBG jakožto “A” titulu. Část známějších hráčů, tak jak jsme na ně byli zvyklí se tu již ale letos neukáže. S příchodem Valorantu se tato skupina přesunula právě k tomuto titulu a PUBG už nechali za sebou. To dává ovšem prosto pro spoustu nových méně známých jmen, které se budou chtít předvést.

Co se týče aktuálního pořadí klasifikace, čelo tabulky patří podle očekávání Entropiq a Inside Games. Naši hráči si zatím drží 10. místo a s postupem na listopadový event by neměli mít žádný problém. Z posledního MSI MČR CUP FINÁLE jsme si odnesli krásné třetí místo a aktuálně nám náleží 672 bodů.

K průběhu aktuální sezóny se nám vyjádříl kapitán PUBG sekce Jozef “dodiiikkk” Barcal:

"MČR sezóna a sbírání bodíků probíhá čistě, lehce bez nějakých větších problémů jak z naší hráčské strany, tak ze strany organizátorů a ostatních týmů za což upřímně děkujeme. Naše aktuální pořadí v MČR tabulce není nikterak dechberoucí ale jsme s tím v pohodě. Vždy dojdeme, vcelku slušně si zastřílíme, vezmeme nějaký ten bodík a jde se dál. Myslím si, že účast na MČR máme jistou. Co se týče nadcházejících týdnů, ty jsou zcela jasné. Z důvodu releasu nového ranked módu jsme si v klidu odstříleli Master a teď se už nervujeme jen u cheaterů, kteří vždy vezmou 20-30 RP. Úspěšné umístění na MČR beru TOP 3. Pakliže se budeme bavit o celé akci, tak se snad znovu sejdeme v co nejvíce lidech a budeme umístění co nejblíže u baru, to by byl velký úspěch."