Po skončení Rka a přesunutí Mixe zpět na lavičku bylo potřeba zaplnit chybějící místa v naší CS:GO sestavě. To nám ovšem netrvalo dlouho a my tak můžeme s radostí do našich řad přivítat Jurije "Fizarezi" Andrijčuka a Josefa "MoriiSko" Maurence.

Ahoj kluci, pro začátek bude nejlepší když se nám v krátkosti představíte, jelikož Vaše jména nejsou na domácí scéně až tak dobře známá.

Fizarezi: Ahoj, jmenuji se Jurij, je mi 20 a v CSku se objevuji pod přezdívkou Fizarezi. Counter-Strike jako takový jsem poznal už jako malý kluk, avšak naprosto v jiném světle než v jakém se mu věnuji dnes. CS:GO hraju aktivně čtyři roky a mohli jste mne vidět působit v týmech Ravage a eEriness, kde jsme se kvalifikovali do 1. Tipsport COOL ligy a Sazka eLEAGUE.

MoriiSko: Jmenuji se Pepa, lidé mě znají pod nickem MoriiSko. Counter-Strike hraji kolem osmi let, a právě CS:GO se věnuji kolem pěti let. Můžete mě znát stejně jako Juru z týmu eEriness, se kterým jsme se kvalifikovali, jak do 1. Tipsport COOL ligy, tak do Sazka eLEAGUE.

Jaká byla Vaše dosavadní cesta na domácí scéně a co vás přivedlo zrovna do ECLOT?

Fizarezi: Začátek mé cesty bych přidělil týmu Ravage a zbytek týmu eEriness. Z obou těchto týmů jsem si odnesl nepostradatelné zkušenosti. Do týmu ECLOT jsem nabídku přijal především kvůli zkušenostem, které mi můžou hráči nabídnout a předat.

MoriiSko: Moje cesta začala právě v eEriness. V eEriness jsem si od kluků jistým způsobem odnesl cenné zkušenosti, přece jen to byl můj první větší tým. Do ECLOTu mě pozval noobiq, který mi napsal, že by mě rádi zkusili a já jeho nabídku bez váhání přijal.

(Fizarezi - třetí zleva)

S jakými cíli jste do naší soupisky přišli a jak vidíte Vaše šance ve zbytku sezóny?

Fizarezi: Řekl bych že náš hlavní cíl jsou výsledky v ESEA Advanced. Cílem na domácí scéně je umístění v Tipsport COOL lize na co nejvyšší příčce a předvedení našich schopností na MČR.

MoriiSko: Lidé působící právě v ECLOTu jsou zkušení hráči a věřím, že jak mně, tak i Jurovi přinesou hodně zkušeností. Dalším faktorem byla ESEA, kde hrají právě v Advanced, kde jsou, jak dobré týmy, tak dobří hráči. Na české scéně nemáme jiné cíle, než se dostat do play-off Tipsport COOL ligy a co nejdál na MČR.

Jaké jsou vaše role v týmu?

Fizarezi: Nedá se říct že bychom měli přesně stanovené role, ale já sám se beru spíše za více support hráče.

MoriiSko: Moje role je různorodá, jsem většinou tam, kde je mě zapotřebí. A pokud jde o roli, jako takovou, tak jsem Rifler a sem tam občas sáhnu po AWP.

Kdyby jste měli vybrat jednu oblíbenou mapu a jednu mapu, kterou by jste naopak ze hry odstranili, které by to byly?

Fizarezi: Moje oblíbená mapa byla Cobblestone a určitě bych ho bez mrknutí oka vyměnil za Mirage.

MoriiSko: Za mě by šel určitě pryč Train, ta mapa mi prostě nesedí. Naopak moje nejoblíbenější mapa je Inferno.

Hodně štěstí ve zbytku sezóny a pokud by jste rádi něco vzkázali fanouškům, teď je ta možnost.

Fizarezi: Děkuji všem co mě podporují jako jedince a také těm co nám drží palce jako týmu. Všichni se máte na co těšit.

MoriiSko:0 Ať už se jedná přímo o fanoušky, nebo o přátele, chtěl bych jim poděkovat za podporu, a vzkázat jim, že se do konce sezony mají ještě na co těšit.

Kluky můžete sledovat i na jejich fanpage:
Fizarezi: facebook.com/fizzy.fizarezi
MoriiSko: facebook.com/moriiskocsgo