Do Evropy se nám sice nepodařilo probojovat, ale na úvodní split našeho týmu můžeme být právem hrdí. Ukázali, že se s nimi musí počítat i do budoucna a my jsme zvědaví co tito borci předvedou.

Soupiska ve složení :
Ashley "Rifty" Mayes
Viktor "Fallen" Kordanovski
Nicolai "Bendix" Bendix
Dominik "Reedfoo" Kitler
Peter "Zeussak" Gbelec

si ve svém prvním splitu v Hitpoint Masters připsala krásné třetí místo a cíl skončit v TOP 4 se podařilo splnit.

V základní části se náš tým umístil na 4. místě se skóre 8-6 a dostal se tak bez problémů do playoffs. Zde si nás za své soupeře vybrala eSuba, které jsme po napínavých pěti hrách podlehli 2-3 a museli jsme si cestu dále probojovat přes losers bracket. Zde jsme si dokázali poradit s Brute 3-1 a s Inside Games 3-0 a před branami finále na nás čekali již pouze Sinners. Navzdory všem předpokladům jsme se dostali do vedení 2-0. Bohužel, jak to v esportu bývá, i zde přijdou občas momenty které pro jednu či druhou stranu nedopadnou tak, jak by si představovali. Sinners dokázali sérii vrátit a otočit na 2-3 a zavřeli nám tak vrátka finále těsně před nosem.

Můžeme ale rozhodně říct, že jsme neudělali ostudu a můžeme před klukama smeknout a poděkovat jim za to, jaký progres v průběhu splitu předvedli. Pevně věříme, že v dalším splitu se vrátíme ještě silnější.

Sestřihy ze zápasů můžete sledovat na našem YOUTUBE.

Závěrem děkujeme všem fanouškům, kteří nás po celou dobu, ať už v chatu nebo na sociálních sítích, podporovali.

#FACETHESTORM