Novým partnerem Dynamo Eclot je společnost NEXT REALITY

Esportová organizace Dynamo Eclot (DNE) hlásí dalšího partnera. Stala se jím realitní společnost NEXT REALITY, která působí na českém trhu od roku 2006. Coby nový neendemický partner DNE chce podpořit, ale i zaujmout mladou generaci, která sleduje špičkový esport.

„NEXT REALITY je realitní kancelář, která si zakládá na moderních informačních technologiích a zároveň jsme nadšenci do sportu obecně. Právě proto máme radost, že můžeme sponzorovat poměrně nový obor sportu, kde se tyto světy prolínají. Mimo to rádi podporujeme konkrétní talentové mladé lidi a pevně doufáme a přejeme si jejich úspěch,“ řekl k nově navázané spolupráci Robert Hanzl, generální ředitel NEXT REALITY.

Společnost NEXT REALITY se chlubí silnou pobočkovou sítí po celé České republice, která funguje na franšízovém partnerství. Počet klientů, kteří se společností prodali, pronajali, koupili nebo si pronajali nemovitost, se za patnáct let vyšplhal na neuvěřitelných 110 tisíc. A to především díky kvalitnímu servisu, modernímu call centru, vlastnímu právnímu oddělení a promyšlenému marketingu zakázek.

„Jsme rádi, že si nás společnost NEXT REALITY vybrala jako partnera pro oslovení mladé generace lidí, kteří nyní možná řeší vedle školy a dalších koníčků hlavně hraní her, ale už brzy se budou muset jako všichni zaobírat otázkou vlastního bydlení. Jsme rádi, že v NEXT REALITY vidí tento potenciál a rozhodli se s námi spojit. Věřím, že naše spolupráce bude úspěšná a vítězná,“ nechal se slyšet Martin Novotný, CEO esportové organizace Dynamo Eclot.

Ta aktuálně působí ve čtyřech herních titulech, ve kterých patří k nejužší domácí špičce. Sekce ve hře Counter-Strike: Global Offensive se dokonce začátkem listopadu posunula na 74. místo v prestižním světovém žebříčku HLTV. Ve hře NHL se už v prosinci coby Dynamo Pardubice vydá za obhajobou titulu v Enyaq Hockey League a ve hře League of Legends ve čtvrtek postoupila do vyřazovací části soutěže Hitpoint Winter. Nově je pak otevřena sekce Rocket Leauge, která nahradila v minulosti velmi úspěšnou sekci ve hře Hearthstone.