Novým partnerem DNE je sázková kancelář FORTUNA

Množina partnerů esportové organizace Dynamo Eclot (DNE) se rozrůstá o další velké jméno. Je jím sázková kancelář FORTUNA, která pokračuje ve svém cílení na mladší publikum, když ve světě virtuálního sportu není nováčkem.

„Jsem moc rád, že se nám podařilo získat nového partnera v podobě tak silné značky jako je společnost FORTUNA. Věříme, že společně dosáhneme na velké úspěchy jak na domácí, tak mezinárodní scéně,“ říká Martin Novotný, CEO Dynamo Eclot.

„Sázková kancelář Fortuna je v českém esportu etablovaná značka. Dobře si uvědomujeme, jaký potenciál celé odvětví nabízí, proto při podpoře atraktivních a perspektivních projektů neváháme. Dynamo Eclot je mladým ambiciózním týmem, který má podmínky a potenciál k tomu, aby se posouval nejen na tuzemské, ale i mezinárodní scéně. Proto jsme neváhali a využili příležitost zaujmout pozici Betting partnera. V rámci dlouhodobé spolupráce chceme využívat všechny nabízené synergie, počítáme s řadou společných aktivit a akcí pro fanoušky a sázkaře nejenom na sociálních sítích,“ uvedl Ondřej Šnaidauf, manažer sponzoringu sázkové kanceláře Fortuna.

Organizace působí v českém esportovém prostředí od roku 2015, tehdy ještě pod názvem Eclot. Posbírala řadu úspěchů především ve hrách Counter-Strike: Global Offensive, kde získala mimo jiné stříbro na domácím a 3x zlato na slovenském šampionátu.V roce 2021 přišlo spojení s hokejovým klubem Dynamo Pardubice skrze investora a aktuálně 68. nejbohatšího Čecha podle časopisu Forbes Petra Dědka. DNE se aktuálně soustředí na tři hlavní tituly. Ve hře Counter-Strike: Global Offensive si letos hráči Dynamo Eclot připsali už dvě turnajová vítězství, když ovládli EPULZE Invitational a PainKillers Cup #4 k tomu ještě přidali druhé místo v ROG Masters 2022. Zároveň v současné době bojují o postup do play-off ve 41. sezoně ESEA Advanced a na domácí scéně patří mezi hlavní favority v eLEAGUE a MČR v počítačových hrách.

Vedle toho sekce League of Legends vstoupila jasným vítězstvím nad Inside Games do letního splitu Mastercard Hitpoint Masters a ve hře NHL obhájili na jaře hráči Dynama Eclot vítězství v Enyaq Hockey League, když jejich barvy reprezentují dlouhodobě dva nejlepší domácí hráči Adam “Dzouvi” Menšík a Michal “hcpce1996” Vaněk.