CS:GO tým má nového trenéra

Po přestupu bfulla byl CS:GO tým DNE nějakou dobu bez trenéra. Nyní již víme, kdo ho nahradí, protože na pozici hlavního trenéra nastupuje Miloš "Dzejky" Frčo. Pro Dzejkyho není angažmá v našem klubu novinkou, když v roce 2018 hájil naše barvy ještě jako hráč.

Miloš "Dzejky" Frčo k novému angažmá: "S chalanmi sme si od prvého dňa čo som dostal try out sadli perfektne a bol som veľmi prekvapený ako profesionálne všetci pristupovali k tréningom aj zápasom. Angažmá v DNE pre mňa znamená veľmi veľa. Dostal som príležitosť, ktorú som nemohol odmietnúť a budem robiť všetko preto aby som tímu pomohol dosiahnúť čo najlepšie výsledky.

Ambície sú vždy čo najvyššie. Po prvých dvoch týždňoch som vedel, že tento tím má na to dosahovať výborné výsledky aj mimo CZ/SK scény a to je pre mňa obrovská motivácia aby som im k tomu dopomohol."

Ondrej Bobula, BDM: "Po odchode bfulla sme potrebovali adekvátnu náhradu, čo nebolo vôbec jednoduché. Dzejkyho si pamätám ako hráča ktorý v hre vždy premýšlal do detailu a mal mindset s vysokým nasadením a chuťou vyhrávať. Rozhodli sme sa ho osloviť a po krátkej konverzácií sme zistili, že sa naše ciele sú totožné, a tak spolupráci nič nebránilo. Veríme, že Dzejky je správnou voľbou a budeme celému tímu držať palce v druhej polke sezóny."