Esportová organizace Dynamo Eclot připravuje společně se svým partnerem Under Armour sérii šesti videí, kterými pomůže hráčům se zdravějším životním stylem. Za lepšími výkony nejen ve světě esportu totiž není pouze nekončící dril dané činnosti, ale i optimální zdravotní stav jedince. A k tomu je potřeba se procvičit, prorelaxovat, ale také projíst. V tomto již třetím díle se CS:GO tým společně s manažerem Oněm zaměřil na jednoduchou disciplínu, kterou můžu provozovat téměř každý, a to běh.

❤️ Under Armour: UnderArmour.cz
🏃 MapMyRun: move.gg/MapMyRun

Nová edukativní série videí je pomůckou pro všechny, kteří chtějí žít zdravěji. Nejde přitom pouze o zlepšení esportových výkonů, tedy lepší reflexy, schopnost se rychle a dobře rozhodovat nebo vydržet u hraní her dlouhé hodiny. Lepší fyzička či celkově zdravotní stav má dopad na všechny aspekty života. Proto se jedná o tak důležité téma.

„V DNE jsme si vědomi vlivu životního stylu na výkon hráčů. Proto ve spolupráci s naším partnerem Under Armour spouštíme sérii videí s názvem IMPROVING ESPORTS, která má za účel rozšířit povědomí o vlivu zdravějšího životního stylu na výkon jakéhokoli sportovce,“ říká Marek Rozsypal, marketing manager Dynamo Eclot.

Na jeho slova navazuje CEO celé organizace Martin Novotný: „Naši hráči či content creatoři jsou vzorem pro spousty fanoušků. Touto sérií chceme ukázat světu, že esport není jen vysedávání za monitorem, mačkání kláves a klikání myší. Kvalitní životospráva a dobrá fyzička totiž může být při těch nejvypjatějších chvílích rozhodující.“