Během bouře pořádně zahřmí! DNE představuje svou CS:GO akademii Thunders

Dynamo Eclot (DNE) rozšiřuje svou hráčskou základnu! K již zavedeným týmům přibyla na konci roku 2022 akademie ve hře Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), která je dalším krokem za dlouhodobými úspěchy elitní české esportové organizace.

V roce 2022 se Dynamo Eclot zařadilo mezi tuzemskou špičku ve hře CS:GO, když si připsalo řadu vítězství a úspěchů a aktuálně je nejlépe postaveným českým týmem ve světovém žebříčku HLTV. Pokud však chce vytvořit dlouhodobě udržitelný model úspěšného esportového týmu, musí začít komplexně pracovat s talenty v mladším věku a vytvořit propracovanou mládežnickou strukturu.

Dalším krokem v tomto směru je vytvoření akademie, který ponese název DNE Thunders. Právě skrze ni chtějí v Dynamo Eclot vychovávat a formovat hráče podle vlastních představ. Domácí scéna přitom nabízí nespočet talentů, kteří ale ještě nemají na to hrát v hlavních týmech elitních týmů. Právě ty chce DNE oslovit skrze svou akademii Thunders.

“Chceme dát šanci hráčům, u kterých si myslíme, že to má smysl a že mají kam růst. Nabídneme jim prostředí, ve kterém se mohou dál rozvíjet, a to jak po herní, tak osobnostní stránce. Díky tomu věříme, že vychováme novou generaci hráčů, která posune úroveň esportu u nás opět o level výš. Naším hlavním cílem je vychovávat hráče, kteří budou schopni hrát na té nejvyšší úrovni jak domácí, tak zahraniční,” říká Ondrej Bobula, Business Development Manager Dynamo Eclot.

Úvodní sestavu týmu DNE Thunders tvoří Martin "Happyy" Čepek, Samuel "Mahar" Horáček, Viktor "Mindo" Holanec, Samuel "Oliklmao" Pokorný a Ondřej "endruu" Kubica.

Proč podle Bobuly právě oni? “Ve vybrané sestavě vidíme velký potenciál. Bonusem je, že si tým sedl také po lidské stránce a velmi rychle vznikla dobrá chemie, což jsou ideální podmínky pro další vývoj. Klukům držíme palce a od nás mohou očekávat velkou podporu. Jsme rádi, že se hned pro příští sezonu kvalifikovali do ESEA Intermediate.”

Sestava týmu:
Martin "Happyy" Čepek
Samuel "Mahar" Horáček
Viktor "Mindo" Holanec
Samuel "Oliklmao" Pokorný
Ondřej "endruu" Kubica