Naším novým partnerem je výrobce ovocných nápojů RAUCH

Do rodiny Dynamo Eclot přibyl začátkem května nový člen. Je jím známý výrobce ovocných nápojů, rakouská společnost RAUCH, který tak nově vstupuje do světa esportu a gamingu v České republice. Cílem je nejen prezentovat se mezi mladými lidmi a pomoci DNE k dalším úspěchům na poli esportu, ale také zviditelnit značku zábavnou formou. Tak jako v prvním společném projektu, kterým je “Česko hledá gaming drink”.

Rakouská značka RAUCH je tu již více než 100 let, konkrétně od roku 1919. Nyní vstupujde v Česku do světa esportu a jsme to právě my z DNE, jedna z nejúspěšnějších domácích organizací, skrze kterou se výrobce nápojů jako jsou Happy Day nebo My Tea pokusí více přiblížit mladé generaci konzumentů.

“V Rauchu sledujeme trendy a chceme být součástí prostředí, kde se pohybují a baví naši konzumenti. A právě esport a gaming je oblastí, které se chceme věnovat. Partnerství s Dynamo Eclot od první chvíle napovídá, že je to krok správným směrem a těšíme se na mnoho příležitostí jak funkčně a zábavně propojovat všechny světy důležité pro mladou generaci,” říká Zdeněk Bláha, marketingový manažer RAUCH pro Českou republiku a Slovensko.

Spolupráci jsme spustili akcí na YouTube pod názvem “Česko hledá gaming drink”. V tomto soutěžním formátu měli vybraní influenceři a hráči Dynamo Eclot za úkol namíchat ten nejlepší gamingový drink. Pořad moderoval Pavel Poulíček a celé video můžete zhlédnout na našem YouTube kanále ZDE.

V následujících měsících budeme i nadále propojovat RAUCH s gamingovou komunitou a naši fanoušci se mohou těšit na další porci zábavných videí. Na našem novém partnerovi oceňujeme jeho otevřenost a jistou volnost, a proto věříme, že v budoucnu dokážeme společně představit další skvělé projekty, které budou nejen naše příznivce bavit.

“Rauch je nadnárodní firma s dlouhou tradicí a my jsme velmi rádi, že s ní můžeme spojit naši značku. Produkty Rauch konzumují všechny věkové skupiny a my pevně věříme, že dokážeme Rauch přiblížit mladší cílové skupině v trochu jiné, zábavné formě. Zároveň doufáme, že první rok bude výkopem naší dlouholeté spolupráce, jelikož už teď můžeme říct, že máme plno nápadů,” slibuje Martin Novotný, CEO Dynamo Eclot.