Nad Bratislavou zahřmělo, vyhráli jsme další zastávku Tipsport CS:GO

Na Slovensku se nám na offline akcích daří. Po loňském vítězství na MSR v CS:GO, které se konalo v Nitře, jsme tentokrát ve slovenském hlavním městě přidali další zářez. Náš výběr tak na Tipsport CS:GO Bratislava navázal na vítězství z předchozí LANky z Prahy a potvrdil pozici aktuální jedničky na československé scéně.

Po vítězství v Praze jsme do Bratislavy jeli v pozici spolu favorita společně se Sinners. Rozlosování turnaje pak dávalo šanci na finálový souboj, když na nás čekal Entropiq a ve druhém semifinále se utkali Sinners se Sampi. A zatímco my jsme si s Entropiqem poradili hladce 2:0, druhé semifinále skončilo těsnou výhrou Sinners 2:1.

Ve finále to byl opět infarktový zápas, ve kterém jsme s Hříšníky ztratili první mapu Ancient v poměru 9:16. Druhé přišlo na řadu Vertigo, které jsme ubojovali a vyhráli 16:14 a na Anubisu už jsme byli lepší a vyhráli nejen zápas, ale také celý turnaj po výhře 16:9.

“Jsem nesmírně vděčný, že jsme mohli vyhrát nejspíš poslední CZ/SK turnaj v CSGO před updatem na CS2. Věřím, že naše tvrdá práce, obětavost a týmová spolupráce nám umožnily dosáhnout tohoto úspěchu. Jsme vděční za podporu fanoušků a skvělou konkurenci, která nás motivovala k ještě lepším výkonům,” řekl po dalším triumfu na domácí scéně Vít “nbqq” Pohlot, který si se svými parťáky došel pro šek na 250 000 korun a také pro pozvánku do ESL Pro League Season 18: European Conference.

A jak viděl turnaj, jehož výsledek vrátil DNE ve světovém žebříku HLTV na pozici československé jedničky, náš CEO Martin Novotný? “S naším vítězstvím na turnaji Tipsport CS:GO Bratislava jsme potvrdili naši pozici československé jedničky v CS:GO. Jsme hrdí na naše hráče a jejich skvělý výkon, který nám přinesl radost. Zároveň si uvědomujeme, že je důležité zůstat pokorní a neustále se zdokonalovat. Děkujeme našim fanouškům za jejich podporu, která nás motivuje k dalším úspěchům.”