DNE sestavu ve hře CS2 posílil forsyy

Po odchodu Anarkeze a Neofraga hlásíme první posilu do naší sestavy ve hře Counter-Strike 2 (CS2). Po návratu Martina “Dytor” Handla z lavičky se k týmu připojil také David “forsyy” Bílý, který naposledy hájil barvy Entropiq.

“O Davida jsme měli zájem už v minulém roce, dokonce s týmem i trénoval, nicméně se Sinners jsme nebyli schopni najít společnou řeč o přestupové částce. Když se nyní znovu naskytla možnost forsyyho získat za rozumnější částku, tak jsme do toho šli a věříme, že to nebude krok vedle,” říká k přestupu Martin Novotný, CEO organizace Dynamo Eclot.

“Tým nyní čeká především společný trénink a příprava na novou sezonu. A také samozřejmě zkusíme štěstí v kvalifikaci na Major,” dodává Novotný.

A jak se na svůj přestup do DNE dívá sám forsyy? “Očekávám, že se budeme konzistentně zlepšovat a pracovat na sobě. Výhry pak vždy přijdou. S replayem (koučem Pavlem Vaňkem) si dost rozumím a myslím si, že začít tuto novou etapu zrovna tady, je dobrý krok.”

“Můj poslední rok bych samozřejmě zhodnotil neúspěšně - byl jsem na lavičce, a když jsem se konečně připojil k týmu, tak to zkrátka nefungovalo a bylo to něco jiného, než jsem čekal. Ale i přesto jsem se naučil dost nových věcí od lidí, s kterými jsem hrál a momentálně mám hlad po úspěchu. Musím poděkovat Entropiq za vše, co pro mě udělali, a za to, že se velice rychle dohodli s DNE na přestupu a nemusím tak být zase déle mimo hru.”